KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744006
nr 1474 4006
Grafiskt blad
Jonas Lund. "Hus". Signerad, numrerad 33/60. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, bladets mått: 30x44 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:43:41
12/6 22:08:49